8 راز برای داشتن پوستی جوان

8 راز برای داشتن پوستی جوانمیدونم پوست در زیبایی انسان نقش مهمی دارد  ٫ تاحالا میلیون ها بار اینو شنیدم .اما .. همه ما می خواهیمجوانتر از سنی که هستیم به نظر برسیم ؟ این طور نیست ؟ پس من 9 راز برای جلوگیری پیری پوست شما دارم و باعث میشه مدت طولانی زیبایی را با خود به همراه داشته باشید امیدوارم همینطور باشه .

 

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان1. توجه ویژه ای به ناحیه دور چشم داشته باشید
اولین چیز در صورتتون که مردم به آن توجه میکنند چشم هاتون هست .پوست دور چشم بسیار ظریف و نازک است . فکر می کنید مرطوب کننده ها یا ضد آفتاب ها برای دور چشم شما کافی می باشد ؟ به دنبال یک کرم مناسب برای دور چشم و همچنین پاک کننده آرایش باشید.ماساژ دور چشم با روغن زیتون باعث نرم شدن پوست دور چشم و باز شدن پوست میشود.

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان2. پوست دستی زیبا
پوست دست خشک و پوسته پوسته شده پیرتر به نظر می رسد زیرا پوست پشت دست شما بسیار نازک است و به سرعت چروک می شود .همیشه قبل از رفتن به حمام دستان خود را با روغن ماساژ دهید.

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان3. خوردن بیشتر غذاهای ضد التهاب
سبزیجاتی که دارای رنگ روشن هستند و روغن ماهی ضد التهاب و طبیعی هستند.مطمئن باشید که زیاد از آن استفاده کنید .اگر ماهی خور نیستید حداقل روزی 2 دفعه روغن ماهی بخورید.این رژیم غذایی نه تنها شما را زیبا میکند بلکه برای قلب بسیار مفید است.

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان4.تغذیه موها را از یاد نبرید
موهای شما سالم خواهد ماند در صورتی که استفاده از غذاهای حاوی آهن و فولیک اسید را از یاد نبرید.قبل از آنکه موهایتان را شامپو کنید آن را کاملا شانه کنید وپس از آن به مدت 5 دقیقه پوست سر را در زیر دوش ماساژ دهید برای افزایش گردش خون.اگر هوا گرم هست به جای آنکه از سشوار استفاده کنید از نر بی نظیر آفتاب که سرشار از ویتامین D هست استفاده کنید حتی برای پوستتان هم خوب است.

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان5. لبخندی جوان
هر سال از دندان پزشک فرار نکنید. کمتر شکر بخورید اگر هم می تونید اصلا نخورید.نمک را بر روی دندان ماساژ دهید برای رسیدن به دندون سفید.

 

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان6.یکسره آرایش نکنید
بگذارید پوستتان نفس بکشد . از استفاده بیش از حد پنکیک و سفید کننده دوری کنید.مقداری کمی کانسیلر آن هم زیر چشم ها کافیه.آرایش زیادی باعث میشه صورت غیرطبیعی داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان7.به سادگی و به طور منظم صورتتان را تمیز کنید
صورت خود را کفی کنید و ماساژ دهید. با کرم مخصوص پاک کننده پوست برای تمیزکردن و مرطوب کردن پوست هرشب قبل از اینکه به تختخواب بروید استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

8 راز برای داشتن پوستی جوان8.خوابی عمیق حداقل 7 ساعت
بله ٫می دونم ما یا خانم کارمند پرمشغله هستیم یا خانم خانه داری که وقت برای خواب ندارد!
اما حداقل پوست و بدن شما را احیا می کند.کم خوابی باعث ایجاد خستگی و دپرس می شودپس اگر حتی خوابتان نمی اید از چشم بند مخصوص خواب استفاده کنید .

 

 

 

 

 

 

دنبال کردن این مراحل ساده زندگی شما را عوض می کند. می بینید زیاد سخت نیست . کدام یکی از این کارها را شما انجام می دادید ؟ اگر گزینه ای از دید شما کم است با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تهیه و ترجمه اختصاصی : Be3t.com

نظر دهید

پاسخ دهید