7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

 

همه ما عاشق مزه دلچسب  آوکادو هستیم اما انها بیشتر از یک خوردنی سالم برای ما مفید هستند.
به شمار میرفت.زمان قدیم در آمریکا استفاده از اوکادو یکی از مهمترین قسمت زیبایی
شما هم با دنبال کردن روش های آنها میتوانید بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر به تغذیه بدن تان بپردازید.
این 7 راه بسیار ارزان و کم خرج را امتحان کنید برای زیبایی بدنتان از سر تا نوک انگشت پا!

 

7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

1. موهای براق و زیبا
یک اوکادو متوسط را پوست کنید (1/2 برای موهای کوتاه). با چنگال آن را خوب له کنید و با کمک الک یا غربال آن را صاف کنید. 1 زرده تخم مرغ را به همراه 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید. از فرق سر تا پایان موهایتان کاملا با این مواد بپوشانید ٫ بعد از 25 دقیقه آن را با آب و شامپو بشورید تا موهایی براق و نرم بدست اورید.

7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

2. معجزه ای برای چشم های پف دار
این نکته آرایشی با استفاده از آوکادو بسیار آسان و موفقیت آمیز است و اغلب مفید بوده است.آوکادور را برش بزنید و هر قطعه را بر زیر چشم بگذارید به مدت 15 تا 20 دقیقه . صورت خورد را بشورید و از نتیجه ان لذت ببرید.

3. ماسک صورت
آوکادو له شده یا پوره شده را به طور مساوی بر روی پوست بمالید . بعد از 10 تا 15 دقیقه اول با آب گرم بشورید و سپس با آب سرد صورت خود را بشورید.

4. مرطوب کننده
پوست آوکادو شامل مقدار زیادی روغن است قبل از اینکه پوست آن را دور بندازید  از روغن آن به عنوان مرطوب کننده استفاده کنید. صورتتان را تمیز کنید و با ملایمت آن را به پوست بمالید. کمتر از 15 دقیقه آن را از روی صورت پاک کنید سپس پوست را در ابتدا با آب گرم بشورید. سپس  آب سرد را با شدت به صورت خود بپاشید.

7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

5. ماساژ آرامش بخش دست
این ماساژ اثر فوق العاده ای در درمان پوسته پوسته شدن دست به دلیل کار زیاد  دارد. آوکادو را با مخلوط کردن و هم زدن به صورت کرم یا خمیر دراورید و 3 یا 4 قاشق چای خوری آرد بلغور جوی دوسر  ٫1 سفیده تخم مرغ و 1 قاشق چای خوری آبلیمو را به ان اضافه کنید.
محلولی نرم برای دستان شما ٫ بعد از 10 تا 15 دقیقه آن را بشورید و دستان خود را خشک کنید.

7 راز زیبایی با استفاده از آوکادو

6. پوست چرب
این قسمت یکی از محبوب ترین موارد استفاده شخصی من است . آوکادو را له یا پوره کنید  و 1 عدد سفیده تخم مرغ به همراه 1 قاشق چایخوری آبلیمو  با هم مخلوط کنید . صورتتان را تمیز کنید و با دقت بر روی پوست بمالید . بعد از 15 تا 20 دقیقه با آب سرد  بشورید و آن را خشک کنید.

7. ماساژ پا در اب گرم
آوکادو له شده یا پوره شده را برای این ماساژ طبیعی استفاده کنید .پاها را 15 دقیقه ماساژ دهید. درمان وتسکین خوبی برای پاشنه ترک خورده پا است. از نتیجه خوب آن لذت ببرید.خواهید دید که دیگر نیازی به صرف هزینه برای سالن های درمانی و یا محصولات گرانقیمت نیست. یادتون نره شما فقط به نصف آوکادو نیازمند هستید پس  نصف دیگرشو بخورید!

تاحالا این 7نکته مفید استفاده از آوکادو را قبل از خواندن مقاله انجام داده بودید ؟
اثرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید و از نتایج آن بگویید.

اختصاصی : be3t.com

نظر دهید

پاسخ دهید