20 مدل موی بابِ جذاب در سال 2020

شرط می‌بندم که هر زنی یکبار هم که شده، مدل موی باب را امتحان کرده است، زیرا برای هر طرح صورت و جنس مویی، همیشه مدل موی باب مناسب وجود دارد. به همین دلیل است که این روزها، سلبریتی‌های بیشتر و بیشتری موهای باب را امتحان می‌کنند. ترند را دنبال کنید و نگاهی بندازید به این مدل‌های شیک و با ماندگاری کوتاه باب که در سال 2020 ارائه شده‌اند.

1. بلوند مات زیبا

اگر موهای کم‌پشتی دارید، به ترفندهای رنگ مو نیازی ندارید تا کار کنید که موهای‌تان پرپشت‌تر به نظر برسند. فقط یک رنگ ثابت مانند این رنگ بلوند ماتزیبا را امتحان کنید تا زیبا و جذاب به نظر برسید.

20 مدل موی باب جذاب برای زنان در 2020 - بلوند مات زیبا

2. باب مدرن بلوند

این باب لایه‌دار بلوند با قسمت‌های کناری بلندتر، ظاهری مدرن و شهری دارد. از تافت حالت‌دهنده یا اسپری نمک دریا استفاده کنید تا لایه‌ها سر جای خودشان بمانند.

مدل موی باب مدرن بلوند

3. مدل باب نازک باکلاس

اگر می‌خواهید به طور هم‌زمان، هم دخترانه به نظر برسید و هم مدرن، پس این مدل باب برای‌تان عالی است. تارهای نازک، یک حس ظرافت و ملایمت به موهایتان میدهد. 

مدل باب نازک باکلاس

4. مدل موی باب خرد شده

این مدل موی باب خرد شده ظاهر با نمکی دارد و با بسیاری از تیپ‌های مختلف همخوانی دارد. رنگهای مختلف به آن عمق می‌دهند و لایه‌ها باعث می‌شوند که ظاهر بهتری هم پیدا کند.

مدل موی باب خرد شده

5. مول موی باب نیمه‌ای در سایه

با استفاده از رنگ‌های محو شونده‌ از رنگ ارکیده‌ای تا سفید، و استفاده از رنگ بنفش پررنگ به عنوان چاشنی کار، باعث میشود که این مدل باب ظاهری قوی و یک‌دستی را ایجاد کند.

مول موی باب نیمه‌ای در سایه

6. پره‌های بنفش

مدل‌های باب آزادی عمل دارند و هر زنی، از مادربزرگ‌ها گرفته تا دخترهای جوان، می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. این مدل موی باب با رنگ بنفش با هزاران پره‌ای که دارد، ارزش آن را دارد که نسل‌های جدید امتحانش کنند.

مدل موی پره‌های بنفش

بیشتر بخوانید: 10 مدل موی باب با بالیاژ، حتماً آن را امتحان کنید!

7. باب با برش مستقیم

این مدل باب با برش مستقیم، بی‌نهایت امکانات مختلفی را پیش روی شما باز می‌کند. داشتن کناره‌های بلندتر و اضافه کردن دسته‌های کوچک موهای بلند در قسمت‌های مختلف، باعث میشود که مدرن‌تر و به‌روزتر شوید.

مدل موی  باب با برش مستقیم

8. باب با هایلایت فر

لایه‌های موهای فر با هایلایت‌ها و لولایت‌های متناسب، یک مدل باب زیبا و شیک ایجاد می‌کند. جهات مختلف برای فرهای مو در بالا و میانه‌ی سر، یک اثر بصری ایجاد می‌کنند، اما وقتی که نوک موها را هم فر کنید، این مدل واقعا بی‌نظیر می‌شود.

مدل موی باب با هایلایت فر

9. هایلایت‌های ظریف با یک باب فر

این مدل باب فر، با لایه‌های درشت و موهایی که انتهای‌شان تیز کوتاه شده است، یک مدل موی مدرن را ایجاد میکند. تراز خیره‌کننده و هایلایت با تناژ خاکستری، این مدل مو را فوق‌العاده می‌کند.

مدل موی هایلایت‌های ظریف با یک باب فر

10. باب موج‌دار لایه‌ای

رنگ عسلی-داچینی، برای هر زنی با موهای قهوه‌ای فوق‌العاده است. مدل باب این موها شبیه به حالت زنی است که موهای موج‌دار دارد و همین الان از خواب بیدار شده است.

مدل موی  باب موج‌دار لایه‌ای

11. مدل خط A لایه‌ای بنفش

کناره‌های قسمت خط A این مدل باب، صورت شما را قاب گرفته و باعث می‌شود ده سال جوان‌تر به نظر برسید. لایه‌های بنفش‌رنگی که اینجا دیده می‌شوند، به مدل موها عمق داده و به آن حس شادی اضافه می‌کنند.

مدل موی مدل خط A لایه‌ای بنفش

12. مدل باب با طول چانه

این مدل باب با طول چانه، برای زنانی که موهای طبیعی صافی دارند، به همان سادگی‌یی است که به نظر می‌رسد. ریشه‌های تیره و نوک موهای روشن به مدل مو عمق می‌دهند. به سادگی فقط سرتان را تکان بدهید تا موهای‌تان جابجا شوند و ظاهر مدل موی‌تان تغییر کند.

مدل موی مدل باب با طول چانه

13. برش لایه‌ای موج‌دار

این مدل، یک باب لایه‌ای است که با موهای طبیعی موج‌دار نرم ترکیب شده است. از یک اسپری حالت‌دهنده استفاده کنید تا هر شکلی که دوست دارید به موهای‌تان بدهید.

مدل موی برش لایه‌ای موج‌دار

14. باب تکه‌ای شیک

اگر زنی با موهای تیره بخواهد موهایش را بلوند کند، بهترین روش استفاده از هایلایت‌های روشن است که همزمان به زمینه‌ی تیره‌ی مو هم اجازه خودنمایی می‌دهد. برای فرم دادن به این مدل زیبای باب، از یک صاف‌کننده‌ی مو استفاده کنید تا نوک موها به حالت تیز و رو به بیرون یا رو به پایین حالت بگیرد.

20 مدل موی بابِ جذاب در سال 2020

15. باب لایه‌ای زیبا

با این که ممکن است بعضی از مدل‌های باب پیچیده باشند، اما بعضی دیگر از این مدل‌ها ساده و راحتند، مثل این یکی. ماندگاری این مدل مو کم است و برای خوش فرم ماندن آن، نیازی نیست کار خاصی بکنید.

مدل موی باب لایه‌ای زیبا

16. مرواریدی و باب روز

رنگ الهام‌بخش این مدل مو، از مروارید سیاه گرفته شده است. این مدل با رنگ‌های بین خاکستری، نقره‌ای و آبی بازی می‌کند. رنگ موها بسته به زاویه دید و زاویه نور، متفاوت به نظر می‌رسد.

مدل موی مرواریدی و باب روز

17. باب سیاه تیغ زده شده با دسته‌های مو

در مقایسه با مدل باب با طول موهای یکسان، این مدل باب تیغ زده شده است که یک حس پره‌دار دارد. کوتاه کردن مو با استفاده تیغ به آن یک حس حرکت اضافه داده است. برای حالت دادن به نوک موها، از وکس‌های حالت‌دهنده استفاده کنید.

مدل موی  باب سیاه تیغ زده شده با دسته‌های مو

18. کوپ باب آمبره 

این مدل کوپ باب آمبره، لایه‌های متعددی دارد. رنگ‌ آن با تنالیته‌های مختلف پوست همخوانی دارد و با بسیاری از تیپ‌های مختلف، هماهنگ می‌شود.

مدل موی کوپ باب آمبره 

19. باب با قسمت‌های کناری آویزان

اگر می‌خواهید یک مدل باب را اسپرت کنید، اما در عین حال بلندی موها را هم حفظ کنید، این مدل باب بلند برای شما عالی است. این مدل کوتاهی مو با کناره‌های بلند، همزمان هم سر جایش می‌ماند، و هم براق و زیبا به نظر می‌رسد.

مدل موی  باب با قسمت‌های کناری آویزان

20. باب نازک آشفته با بالیاژ خاکستری

لایه‌های در هم ریخته برای حجم دادن به موها عالی هستند. برای رسیدن به یک اثر فوق مدرن و متمایز، بالیاژ خاکستری را انتخاب کنید.

مدل موی  باب نازک آشفته با بالیاژ خاکستری

نظر دهید

پاسخ دهید