11 آیتم تابستانی که باید تا پاییز از آن‌ها استفاده کنید

هوای این کشور ممکنه به اندازه‌ی سیاست‌های این هفته گیج‌کننده باشه، اما ما با خوشحالی خودمونو با تجهیز کردن کمد لباس‌هامون برای تابستون سرگرم می‌کنیم. نیازی نیست که همه‌ی لوازم موجود در یک کپسول فصلی رو لیست کنیم (توی هر چمدونی به مقصد ساحل، پیراهن‌ها، صندل‌ها و لباس‌های شنا رو پیدا می‌کنین). با این حال، چیزهای مشخصی وجود دارند که ثابت می‌کنند مهم‌ترین آیتم‌ها هستند و واقعا ظرف شش هفته آینده یا شایدم شش سال آینده از اون‌ها استفاده می‌کنین.

 11 وسیله ضروری تابستانی

کپسول کمد لباس تابستانی ایده‌آل

شامل موارد کلاسیکی می‌شه که هر سال اون‌ها رو می‌بینیم، مثل صندل‌های چرمی، پیراهن‌های سفید، کیف‌های سبدی و لباس شنای ساده. با این حال امسال چند مورد جدید به لیست اضافه شدن از جمله اکسسوری‌های بامزه برای موها، صندل‌های بندی و تاپ‌های کش‌باف. پس آماده‌ی خرید 11 وسیله‌ی کاربردی‌ای بشین که برای امسال، این تابستون و موج گرما آماده‌تون می‌کنن.

1. پیراهن سفید

هیچ کپسول تابستانی بدون داشتن یه پیراهن سفید مناسب، تکمیل نیست. چه دنبال یک پیراهن نخی راحت باشین و چه یک پیراهن کتانی مجلسی‌تر، این پیراهن‌ها یکی از پراستفاده‌ترین اجزای سفرهای تابستانی هستن که گاه و بیگاه به سراغشون می‌رویم.

پیراهن سفید

2. تاپ دختران شیرفروش (Milk Maid)

تاپ دختران شیرفروش (Milk Maid)

تاپ‌های دختران شیرفروش، آیتم‌های عالی برای گذروندن تابستان هستند و خوشبختانه، برندهای مختلفی از جمله Topshap، ASOS، H&M و غیره، تاپ‌های مناسب پارتی مختلفی از این خانواده رو طراحی کردن که جزییات مختلفی مثل آستین‌های پفکی، بدنه‌های کش‌باف و یقه‌های مربعی دارند.

3. صندل‌های آجری رنگ

صندل‌های آجری رنگ

به لطف صندل‌های برندهای Hermes و Saint Laurent’s Nu Piede، مدت زیادیه که دمپایی‌های چرمی آجری‌رنگ، لوکس در نظر گرفته می‌شن. مدل‌های خیابانی این صندل‌ها هم می‌تونه به همون اندازه ظریف و زیبا باشه.

4. دامن‌های رنگ روشن

دامن‌های رنگ روشن

وقتی هوا گرم‌تر از اونه که شلوار جین سفید بپوشیم و حتی جای فکر کردن به لباس‌هایی مثل لباس‌های سرتاپا هم نیست، یک دامن سبک و خنک می‌تونه بهترین گزینه‌ برای گذروندن گرم‌ترین ماه‌های سال باشه. می‌تونین این دامن‌ها رو با صندل‌های پنجه‌مربعی کلاسیک همراه کنید یا اگه می‌خواین ظاهر خاص‌تری داشته باشید، یک کلاه تابستونی رو انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: وقت آن رسیده که مجموعه پیراهن‌هایتان را به روز کنید؟

5. همه‌چیز سفید، بجز عینک آفتابی

همه‌چیز سفید، بجز عینک آفتابی

عینک آفتابی همیشه یک آیتم کلیدی در کمد وسایل تابستونیه و سه مدلی که در ادامه پیشنهاد می‌کنیم، با هر تیپی هماهنگ می‌شن.

6. تاپ رکابی

تاپ رکابی

وقتی نوبت به تی-شرت می‌رسه، تاپ‌های رکابی به سرعت دوباره محبوبیت‌شون رو بدست میارند. اگر دنبال این هستین که بیشترین میزان از شانه‌ها رو برهنه کنید، دنبال یک مدل استایل قهرمانی یا یک مدل بندی باشین. رکابی‌های نواری با بندهای پهن گزینه خوبی برای شروع هستند و می‌تونین تا وقتی که حرفه‌ای می‌شین، اون‌ها رو بپوشید.

7. پیراهن‌های گلدار

 پیراهن‌های گلدار

توی فصل تابستون، پوشیدن یک پیراهن گلدار همیشه کار درستیه. برندها هم اینو می‌دونن، بنابراین لازم نیست خیلی بگردین تا یه پیراهن گلدار راحت و مناسب پیدا کنین که بتونین این تابستون، صبح اونو بپوشین و بزنین بیرون!

8. صندل‌های بنددار

صندل‌های بنددار

گسترده‌ترین و محبوب‌ترین ترند در تمامی مجموعه‌های تابستانی تا حالا، صندل‌های بنددار بودن (که به اون‌ها صندل‌های برهنه یا نخ‌ابریشمی هم گفته می‌شه). بندها معمولاً نازک هستند و با الگوهای مختلف متقاطع، دور تا دور پاها رو پوشش می‌دن. بهرحال، در گرمای تابستان، شما به چیزی نیاز دارین که از این ترند الهام گرفته شده باشه، اما باعث سوختن پاهاتون هم نشه. پیشنهاد ما اینه که صندل‌های بنددار تخت، مثل Tevas رو امتحان کنید.

9. کیف سبدی

 کیف سبدی

سال‌هاس که کیف سبدی یکی از ملزومات تابستانی شده و یک مد ماندگاره که از وسایل استایل فرانسوی وارد شده.

10. اکسسوری مو

11 آیتم تابستانی که باید تا پاییز از آن‌ها استفاده کنید

کش مو یکی از اون چیزهاییه که همیشه تو بسته‌ی وسایل تابستانی به اون نیاز دارید، اما امسال، آماده باشین که مدل موهاتون رو به دم‌اسبی با تزیینات رنگارنگ، گیره‌های براق و کلیپس‌ها و هدبندهای متنوع تغییر بدید. با این کار می‌تونین جمع کردن موهاتون پشت سرتون رو به یک کار جالب تبدیل کنین.

11. لباس شنای ساده

لباس شنای ساده

امسال ترندهای خیلی هیجان‌انگیزی در رابطه با لباس شنا وجود داره، با این وجود وقتی داریم در مورد مجموعه تابستانی کمد لباس‌ها حرف می‌زنیم، یعنی حتما شامل یک بیکینی ساده یا لباس‌ شنای یک‌سره باشه که بشه اون رو با هر چیزی سِت کرد.

نظر دهید

پاسخ دهید