کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

قیمت این محصول  – 460000 –  تومان 

خرید بهترین کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

 خرید کیسه خواب الپینکس مدل Inferno , قیمت کیسه خواب الپینکس مدل Inferno , فروشگاه اینترنتی کیسه خواب الپینکس مدل Inferno , کیسه خواب الپینکس مدل Inferno اصل

 

 

ضمانت اصالت کالا و بازگشت وجه تا 7 روز پس از تحویل کالا | ارسال پستی اکسپرس به سراسر ایران

  

 

 

پرداخت به دو روش : آنلاین موقع خرید یادرب منزل موقع تحویل کالا

 هر روشی که خواستید در مرحله پایان خرید میتونید خودتون انتخاب کنید

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

 

برند : متفرقه

کانال فروشگاه لونوشاپ

برای دریافت کد های تخفیف های ۳۰ الی ۵۰ درصدی تصادفی عضو کانال لونوشاپ شوید کد های تخفیف در فرصت محدود در کانال گذاشته میشود و پس پاک میشود

 پشتیبانی لونوشاپ

جهت ارتباط و پرسش سوالاتتون روی عکس بالا کلیک کنید

قیمت کیسه خواب الپینکس مدل Inferno
 460000 تومان

برای خرید و مشاهده مشخصات  کیسه خواب الپینکس مدل Inferno کلیک نمایید

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

خرید ساعت مچی

برای خرید پستی و مشاهده توضیحات محصول کلیک نمایید. 

نقد و بررسی تخصصی

گذراندن شب در طبیعت و به دور از زندگی ماشینی می‌تواند یک راه خوب برای بدست آوردن آرامش باشد. برای انجام این کار می‌توان به سراغ فعالیت‌هایی چون طبیعت‌گردی، کوهنوردی و سفر رفت. برای شب‌مانی در طبیعت به تعدادی وسایل مشخص نیاز بوده که یکی از اصلی‌ترین آن‌ها کیسه‌خواب بوده که یکی از اجزای اصلی کوله‌پشتی هر طبیعت‌گرد و کوهنوردی به شمار می‌رود. در ادامه به نقد و بررسی کیسه‌خواب «الپینکس» مدل «Inferno» می‌پردازیم تا بتوان دید مناسبی نسبت به آن پیدا کرد.

طراحی و ساخت

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

 

 

 

 

رویه این کیسه‌خواب از الیاف مصنوعی پلی‌استری تولید شده است. این الیاف دوام خوبی داشته و در برابر پارگی و پوسیدگی هم مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند. آستر این محصول هم مانند رویه از جنس پلی‌استر بوده که به ایجاد محیطی راحت در داخل کیسه‌خواب منجر می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیسه‌خواب باید از زیپی که برای آن در نظر گرفته شده استفاده کرد. این زیپ در سمت راست کیسه قرار دارد و باعث می‌شود تا افراد چپ دست راحت‌تر بتوانند از آن استفاده کنند.

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno
کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

 

 

 

 

این کیسه‌خواب دارای طولی برابر با 205 سانتی‌متر است ولی قسمت داخلی آن‌ تنها 190 سانتی‌متر طول دارد. این ابعاد برای جا شدن بیشتر افراد با قد بلند نیز مناسب بوده و باعث می‌شود تا این محصول برای استفاده افراد با جثه‌های متفاوت مناسب باشد. یک کاور هم برای حمل و نگه‌داری از این کیسه‌‌خواب در نظر گرفته شده که به صورت بندی باز و بسته می‌شود. با استفاده از این بند می‌توان تا حد خوبی کیسه‌خواب را فشرده کرده تا حجم کمتری در زمان حمل اشغال کند.

 

 

 

کیسه‌خواب‌ها عموما دارای پوششی داخلی یا همان عایق هستند که به طور معمول از جنس پر یا الیاف برای آن‌ها استفاده می‌شود. این کیسه‌خواب پوششی از الیاف مصنوعی پلی‌استری دارد. الیاف مصنوعی کمک می‌کند تا کیسه‌خواب برای استفاده در بیشتر شرایط جوی شامل مرطوب و خشک مناسب باشد. عایق‌های الیاف به نسبت پر در صورت خیس شدن یا قرار داشتن در محیط‌های مرطوب عملکرد بسیار بهتری دارند و تنها تا میزانی از شدت کارایی آن‌ها کاسته می‌شود. کیسه‌خواب‌های دارای پوشش الیاف از وزن و حجم کمتری هم به نسبت کیسه‌های پر برخوردارند که این موضوع یک عامل موثر در زمان انتخاب کیسه‌خواب حساب می‌شود. پوشش استفاده شده یک گستره‌ی دمایی هم دارد که در ذیل به خوبی توضیح داده شده است.

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

گستره‌ی دمایی

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

از معمول‌ترین دسته‌بندی‌های کیسه‌خواب، دسته‌بندی براساس زمان مناسب برای استفاده است. در این دسته‌بندی کیسه‌خواب‌ها به دو دسته سه‌فصل و زمستانی تقسیم می‌شوند که این محصول بر اساس گستره‌ی دمایی که دارد، بیشتر یک کیسه‌خواب سه‌فصل به حساب آمده و برای استفاده در فصول معتدل و خنک می‌تواند کاربردی باشد. برای این کیسه‌خواب سه دما تعریف شده‌است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم. اولین دمایی که باید در زمان خرید کیسه‌خواب به آن دقت کرد دمای مناسب برای استفاده یا «Comfort» بوده که برای این محصول 18 درجه تعریف شده است. این دما بهترین دما برای استفاده از کیسه‌خواب بوده و خوابی راحت را به همراه خواهد داشت. بر اساس استانداردهای تعریف شده برای دمای کیسه‌خواب‌ها، دمای Comfort دمایی است که در آن یک خانم بالغ می‌تواند به راحتی تمام در کیسه‌خواب استراحت کند.

دمای دوم حداقل دمای مناسب برای استفاده بوده که به آن Limit گفته می‌شود و برای این محصول برابر با 10 درجه سانتی‌گراد است. این المان نشان‌دهنده‌ی پایین‌ترین دمایی بوده که یک مرد بالغ می‌تواند در داخل کیسه‌خواب به استراحت بپردازد. دمای آخر حداقل دمای قابل استفاده یا «Extreme» بوده که برابر با منفی 1 درجه سانتی‌گراد است. این میزان دما تنها جنبه‌ی کاربردی برای شرایط بقا دارد و نباید آن را برای خرید کیسه‌خواب ملاک قرار داد.

یک کیسه‌خواب سه‌فصل

این محصول بر اساس گستره‌ی دمایی که دارد، بیشتر یک کیسه‌خواب سه‌فصل به حساب آمده و برای استفاده در فصول معتدل و خنک می‌تواند کاربردی باشد.

نگهداری

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

یکی از دلایلی که باعث کاهش یا افزایش عمر هر کیسه‌‌خوابی می‌شود، نوع نگهداری از آن است. در حقیقت رعایت کردن چند نکته کوچک باعث می‌شود تا بتوان به شکلی مناسب از هر کیسه‌خوابی نگهداری کرد. یکی از این مسائل خشک کردن کیسه‌خواب پس از پایان استفاده است. به دلیل تعریق بدن یا احتمال افتادن کیسه‌خواب در آب همواره این احتمال وجود دارد که کیسه‌خواب مقداری مرطوب باشد. به همین دلیل پس از پایان هر برنامه‌ای بهتر است تا از خشک شدن کیسه‌خواب اطمینان حاصل کرده یا در صورت نیاز آن را پشت و رو و خشک کرد. البته برای این کار بهتر است تا کیسه‌خواب را برای مدتی طولانی در معرض نور خورشید قرار نداد زیرا اشعه ماورابنفش خورشید باعث پوسیدگی زودتر از موعد آن می‌شود. دیگر نکته‌ای هم که به عمر بیشتر پوشش داخلی یعنی  الیاف و پر مربوط می‌شود، باز گذاشتن کیسه‌خواب در یک کیسه‌ی بزرگ است. نگاه داشتن کیسه‌خواب در داخل کاور مخصوص خود به دلیل فشاری که به پوشش داخلی وارد می‌کند، می‌توان از عملکرد آن بکاهد و برای همین بهتر است تا کیسه‌‌خواب را در حالتی باز و آزاد در منزل نگه دارید.

نتیجه‌گیری

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

کیسه‌خواب الپینکس مدل Inferno با توجه به گستره‌ی دمایی که دارد، یک کیسه‌خواب سه‌فصل شمرده می‌شود که برای استفاده در فصول معتدل و خنک مناسب است. این کیسه‌خواب همچنین به دلیل نوع پوشش پلی‌استری که دارد برای استفاده در بیشتر شرایط جوی مناسب بوده و می‌تواند خوابی خوش در طبیعت را در پی داشته باشد.

تضمین پایین ترین قیمت در سطح تمامی فروشگاه های موجود – تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتریان پس از تحویل کالا – ارسال رایگان به تمام نقاط
کشور در کمتر از 48 ساعت 
پشتیبانی 09214087336
@wwwlonoir

 خرید کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

فروشگاه اینترنتی کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno اصل

قیمت کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

خرید به قیمت 460000 تومان

خرید ساعت مچی

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید

کیسه خواب الپینکس مدل Inferno
کیسه خواب الپینکس مدل Inferno

 

برای مشاهده مشخصات(کیسه خواب الپینکس مدل Inferno) و مقایسه با سایر مدل ها اینجا کلیک کنید

نظر دهید

پاسخ دهید