کت پلنگی‌ای که برای کمک به خیریه کرونا اهدا شد

هنگامی که فانی موزانت بنیانگذار و مدیر کمپانی وِستایِر کالِکتیو با دوستانی که از قبل در دنیای فشن می‌شناخت تماس گرفت تا به او در راه‌اندازی کار خیرخواهانه‌ای برای ویروس کرونا کمک کنند، از واکنش آن‌ها غافلگیر شد. بحثی که به صورت مجازی در رابطه با اهمیت اتحاد و جامعه در مواقع بحرانی اتفاق افتاد، تبدیل به فروش آرشیوهای عظیمی شد زیرا افراد مشهور دلیل خوبی برای گشتن در کمد لباس‌شان پیدا کردند. تمام پرداختی‌ها، به سازمان‌های خصوصی که در زمینه مبارزه با کرونا ویروس فعالیت می‌کنند، اهدا شد که شامل سازمان بهداشت جهانی، جمع آوری کمک‌های مالی منطقه ایتالیا، بنیاد بیمارستان‌های فرانسه / پاریس و بیمارستان لاپاز مادرید است.

حالا کیت ماس​، ریچل ویس و تندی نیوتن از جمله اهدا کنندگان اصلی هستند که اقدامات بزرگی برای این خیریه انجام داده‌اند. آنا دللو روسو، لورا بیلی، کلر وایت کلر، بلا فروید، کارولین ایسا، کارین رویتفلد، رابرت پیرس، مارگریتا میسونی، فریدا خلفا، شارلوت تیلبری، الیویه ژیروود، ژرالدین ناکاچ، پرنیل تیزبائک، کامیل شریلرون و ورونیکا هیلی برنر و گالا گوردن همچنین هر کدام سخاوتمندانه تعداد زیادی از لباس‌هایشان را به خیریه اهدا کردند. 

کیت ماس کت پلنگی مورد علاقه خود را برای کمک به خیریه کرونا می‌فروشد

در حالی که کلکسیون جیمی چو نیوتن بسیار با ارزش است، لباس‌های زیبای بیلی که شامل تعدادی از اکسسوری‌ها و لباس‌های برند پرادا نیز می‌شود، مردم را برای کلیک کردن وسوسه می‌کند. هرچند، لباسی که در حراج غوغا به پا خواهد کرد، کت پلنگی ماس است که از خز اصل است. موزانت که از مزایده ذوق زده است می‌گوید: «تاثیر سبک او بر جامعه، حرف ندارد! او استایلی بسیار منحصر به فرد دارد و این کت نمونه‌ای از آن است.»

موزانت خودش شخصاً جذب پیراهن صورتی، عتیقه و کمیاب دیور شده است که مارگریتا میسونی به وِستایِر کالِکتیو اهدا کرده است. او که ظاهراً خودش وسوسه شده تا به این مزایده بپیوندد، می‌گوید: «این لباس، زیبا و منحصر به فرد است و برای کسانی که بیشتر وقتشان را در خانه می‌گذراند، یک گزینه عالی است.»

این حمایت گسترده از فراخوان موزات برای او بسیار الهام بخش بوده است. او می‌گوید: «خیلی عالی است اگر شاهد اینگونه فعالیت‌ها، با چنین روش‌های زیرکانه‌ای در جهت حمایت از این تلاش‌ها باشیم. من واقعاً خوشحالم که ما با استفاده از جایگاه و جامعه‌ای که داریم، می‌توانیم نقشی در این بحران جهانی داشته باشیم.»

بیشتر بخوانید: سوپر مدل هالیوودی از چه برند کیفی استفاده می‌کند؟

نظر دهید

پاسخ دهید