چگونه می توان صورت را چاق نمود?!

چگونه می توان صورت را چاق نمود?!این روزها خیلی از مردم برای تناسب اندامشان رژیم می گیرند . گاهی اوقات این رژیم ها باعث لاغری یا به اصطلاح افت صورت می شود. بعد از مدتی این افراد دنبال راه حلی جهت پرشدن صورتش هستند و به روشهای غلطی که دیگران توصیه می کنند به هر دری می زنند که زیبایی صورتشان مجدداً برگردد.
هدف در واقع درست کردن ترکیب صورت است نه چاقی بی تناسب صورت. مثلاً کسی که صورتش چربی اضافه مثل غبغب دارد نه تنها زیبا نیست بلکه ترکیب صورت را به هم می زند. این روش باعث  می شود که ناحیه ای که از آن چربی را برداشت می کنیم نیز لاغرتر شده و سلولیت درمان شود یعنی با یک تیر ۲ نشان می زنیم.
گاهاً بیماران به داروهای پرعارضه ای مثل کورتون ها(قرص یا آمپول دگزامتازون یا پردنیزون) رو می آورند که در دراز مدت خطرات بسیاری دارد.
بهترین راه پر شدن صورت استفاده از چربی خود شخص است که از بدن خود فرد گرفته شده و به صورت تزریق می گردد و یا اگر فرد مربوطه چربی کافی برای برداشتن نداشته باشد می تواند از ترکیبات بدون عارضه ای مثل هیالورونیک اسید استفاده کند که براحتی در صورت تزریق می گردد و هیچ عارضه ای مثل جابجایی و یا گلوله شدن ندارد(تزریق ژل).

 

نظر دهید

پاسخ دهید