چگونه از رژگونه براق استفاده کنیم ؟

چگونه از رژگونه براق استفاده کنیم ؟

استفاده نکردن از رژ گونه، استفاده کم یا استعمال در محل نامناسب خوب، این مسئله همیشه به عنوان یکی از مشکلات شخصی من نیز به شمار می رود. دوست ندارم رژ گونه زیادی به صورتم بزم و از سوی دیگر نمی خواهم مقدار آن خیلی کم باشد. همیشه پیش از بیرون رفتن از همسرم سوال می کنم که آیا مقدار آن کافی است یا نه. بله، گاهی اوقات مجبور می شوم روی آن مقداری پنکک بزنم تا رنگش کمی ملایم تر شود! مشکل دیگری که اکثر خانم ها با آن مواجه هستند این است که آنرا در کدام قسمت صورت مصرف کنند (البته این مشکل من نیست!) همه این امور سبب می شوند که چهره شما مسن تر جلوه کند. و اما راه حل آیا می دانید که “رژهای چرب” صورت شما را صاف تر می کنند و در عین حال استعمال آنها نیز راحت تر است؟

هیچگاه از رژ گونه های براق استفاده نکنید. این امر سبب میشود که فرو رفتگی ها و برآمدگی های صورت بیشتر جلوه کنند و خطوط زیر چشم نمایانتر گردند. البته باید دقت داشته باشید از انواعی استفاده کنید که نه خیلی چرب، و نه خیلی خشک باشند و نسبت به پوستتان رنگ طبیعی داشته باشند و به خوبی روی صورت بخوابند. زمانیکه از رژگونه استفاده می کنید، باید آنرا در محلی بزنید که نور خورشید به طور طبیعی آنجا را قرمز میکند. (البته بجز بینی). این محدوده از نزدیکی استخوان گونه شروع شده و تا امتداد گوش ادامه پیدا می کند. مقدار کمی از آنرا به بالای پیشنانی بزنید و خط رویش موها را به وسیله آن محو کنید. (آنقدر زیبا می شوید که خودتان نیز تعجب خواهید کرد) مقداری از آن را هم به گردنتان بزنید تا با صورت همرنگ شود…. حالا یک صورت درخشان و در عین حال طبیعی دارید. اگر احساس می کنید که نیاز به رژگونه بیشتری در طول روز دارید، می توانید از انواع پودری آن استفاده کنید. از یک رنگ ملایم و طبیعی استفاده کنید و سعی کنید درخشش زیادی نداشته باشد
چه نوع آرايشي به شما مي آيد؟
راه هاي بسياري وجود دارد که شما ظاهر خود را بهتر کرده و زيباتر به نظر برسيد.
شما مي توانيد يک لباس کفش هاي جديد يا نو بپوشيد ، بيني خود را عمل کنيد يا وزن اضافي خود را کم کنيد ، کمبود وزن خود را جبران کرده و وزن اضافه کنيد. اما تمام اين روش ها احتياج به زمان و پول دارند. شما مي خواهيد همين حالا زيباتر شويد و بدون پول هم به هدف خود برسيد. خوب البته اين مساله ممکن است کمي غير واقعي باشد اما به هر حال راهي وجود دارد که ظاهر شما در عرض چند دقيقه و با مبلغ تقريبا کمي بهتر شود.

آرايشي را که به شما بيشتر مي آيد و شما را زيباتر مي کند در پيش بگيريد. ما به شما نشان خواهيم داد که چه چيزي را بخريد ، چطور از آن استفاده کنيد و حتي پس از تمام شدن روز چطور آنها را پاک کنيد. ما در اينجا چند نکته مهم و مفيد آرايشي را متذکر مي شويم . اما قبل از اينکه کارمان را شروع کنيم بهتر است اين مسئله را خاطر نشان کنيم که از نکاتي که در اينجا مي آموزيد به عنوان وسيله اي براي آرايش کردن استفاده کنيد نه گذاشتن ماسکي بر روي صورت خود.

چه نوع آرايشي به شما مي آيد؟

بخشي از تفريح آرايش کردن مخلوط و آراستن رنگ ها و سايه هاي مختلف براي صورت هاي متفاوت مي باشد . ولي اين مسئله اهميت دارد که وقتي شما رنگي را انتخاب مي کنيد اين رنگ بايد به نوع پوست و رنگ پوست شما و همچنين رنگ چشمان شما بيايد. اگر شما پوستي تيره داريد رنگ سرخ را با پوست خود ترکيب نکنيد و اگر پوستي رنگ پريده و زرد داريد سايه هاي تيره هيچ جذابيتي براي شما ايجاد نخواهند کرد. پس واقعگرا باشيد و قبول کنيد که بعضي از رنگ ها در بسته بندي هاي خود زيباتر هستند تا اينکه بر روي صورت شما باشند

نظر دهید

پاسخ دهید