نگهداری از موهای فر و معرفی محصول اورآل

نگهداری از موهای فر و معرفی محصول اورآلفرادی که موهای فر یا مجعد دارند همیشه با مشکل نگهداری از موهای خود روبرو هستند و آرایش موهای مجعد سختر از موهای صاف است. یکی از مشکلات موخوره در انتهای موهاست که مو درواقع دوشاخه میشود. برای اینکه از موهای فر خود مواظبت کنید به موارد زیر دقت کنید:
هر ۴ تا ۶ هفته نوک مو های خود را کوتاه کنید. این اولین قدم مواظبت کردن از هر نوع مویی است. برای اینکه مو در هر ۴ هفته یک اینچ یا دوونیم سانت بلند میشود. اگر می خواهید مدل موی خود را داشته باشید و مو های شما همیشه خوش حالت باشد ا آنرا هر ۴ تا ۶ هفته یک سانتیمتر کوتاه کنید.
۲- اگر مو های مجعد و فر دارید هیچوقت آنرا وقتی که خشک است شانه نکنید. برای اینکه این کار باعث میشود که مو ها شکننده بشود. و صدمه زیادی به موهای شما میزند. با اسپری اکسیژن رسا ن یا شیر رولون یا آب ابتدا به موها اسپری کنید تا موها نمناک شوند و بعد با شانه دنده درشت مخصوص موی فر آن را به آرامی شانه بزنید.دفعه که موهای خود را میشورید از نرم کنندهای خوب و یا ماسک مو استفاده کنید. و وقتی کاندیشنر روی موهای خود دارید با شانه دندانه درشت موهای خود را شانه کنید.

نگهداری از موهای فر و معرفی محصول اورآل

این دو محصول حرفه ای شرکت اورآل می باشند. شامپو این محصول دقیقا مخصوص موهای فر و مجعد و فریز شده است پس از استفاده از این شامپو به راحتی دستان خود را در موهایتان ببرید و می بینید موهای شما به شدت نرمتر و درخشان تر می شوند و اما محصول دوم معجزه دیگر از این شرکت است (بله ماسک تقویتی مخصوص این نوع موهاست که فقط در ۳ دقیقه موهای شما را ویتامینه و درخشان و بسیار نرم و لطیف می کنید به طوری که فرهای سر شما بسیار زیبا خواهند شد کافی است بعد از شامپو کردن هفته ای ۲ مرتبه یک قاشق مرباخوری از این ماسک را روی موهای نمدار خود ماساژ دهید و بعد از ۳ دقیقه موهایتان را آبکشی کنید. دیگر احتیاج به هیچ نرم کننده ای ندارید.
0- اگر میخواهید که موهای خود را فر نگهدارید و فر شما پف یا فریز نکند بهترین کار این است که قبل از اینکه موهای خود را خشک کنید از مواد مناسب موهای فردار مانند سرم مو لیس اکستریم بزنید و یا از موس های حرفه ای شرکت اورآل موس حجم دهنده ولوم مخصوص ریشه و موس حجم دهنده ریشه و ساقه باهم که ولوم اکستریم است استفاده نمائید این محصول مانند موس های دیگر موهای شما را خشک و بدحالت نمیکند. و در حالیکه رطوبت مو حفظ می باشد رنگ موی شما را صد چندان زیبا تر جلوه خواهد کرد. این دو محصوص نیز در سال ما موجود می باشد شما می توانید برای دستیابی به لیست محصولات اورال به قسمت فروش محصولات و قیمتها مراجعه و برای خودتان محصول مورد نیازتان را سفارش دهید. علاوه بر این محصول کرم موی مخصوصی نیز برای این کار وجود دارد که بعد از اینکه از حمام آمدید و با حوله موهایتان را ۸۰٪ خشک کردید شما از این کرم مو به موهایتان زده و به فرهای خود با دستانتان چنگ بزنید هیچگاه شانه نزنید و موهایتان را نکشید این محصولات موهای شما را مرطوب نشان می دهد و هرچه موهای فر به نظر مرطوب بیایند زیباتر جلوه خواهند کرد.
1- ۶- اگر میخواهید میتوانید موهای خود را سشوار کنید یا با اتوهای مو صاف کنید. که بهتر از صاف کردن دایمی مو است. برای اینکه مواد صاف کننده دائمی مواد شیمیایی قوی هستند که به مو صدمه میزنند. ما هیچگاه این روش را پیشنهاد نمی کنیم. وقتی وسایلی برای سهولت این کار وجود دارد. اتوهای مو رطوبت مو را از بین میبرد و مو مدت بیشتری صاف میماند و حالت خود را نگه میدارد. خواهر من موهای فری دارد و البته با این روشهایی که در بالا خدمتتان توضیح دادم موهای فری بسیار زیبایی داردو البته از اتو هم استفاده می کند و همینطور براشینگ لخت. که به نظر من بهترین وسیله آرایشگری است که تا به امروز بوجود آمده اند. با اتو های مو اعتماد بنفس زیادی کسب میکنید که بدون اینکه هر روز نگران موهای خود باشید فقط موها ر ا شانه کنید و شما آماده هستید تا بیرون بروید. ولی یادتان باشد برای جلوگیری از آسیب رسیدن به موها قبل از اتو مو و قبل از براشینگ های شدید که منجر به صاف شدن موهایتان می شود آب زیادی از موهایتان را از دست میدهید و برای جلوگیری از این مهم بهتر است حتما از سرمهای لیس اکستریم لخت کننده سری اکسپرت اورآل استفاده نمائید که هم کار شما را سهل تر میکند و هم استحکام زیادی به موهایتان میبخشد مانع از خشک شدن و مانع از پیدایش موخوره موهایتان میشود و موهای شما را تقویت لخت تر و درخشان تر می نماید. این محصول در سالن ما موجود می باشد.

استفاده از این محصول بعد از اینکه موهایتان را شسته اید و آب موهایتان را با حوله گرفتید ۲ یا ۳ پاف بسته به حجم و اندازه موهایتان به کف دستان خود زده و آن را به تمام قسمتهای مختلف موهایتان پخش کنید و ماساژ دهید و سپس اتو کنید و یا سشوار بکشید ببینید چقدر آسان موهایتان لخت و براق می شود. ما در سالن خودمان نیز از این محصول استفاده می کنیم و آثار رضایت مشتری در چهره اش هویداست.
۸- اگر بتوانید از کاندیشنر و یا نرم کننده هایی استفاده کنید که نیازی به شستن نداشته باشد که به اصطلاح leave in conditioner نامیده میشوند خیلی خوب است دقیقا کرم موی اورآل که بعد از حمام استفاده میشود نیاز به آبکشی ندارد و همینطور گارنیر مخصوص موهای مجعد و فر دار و آنتی فریز می باشد موهایتان را تقویت کرده و رطوبت آن را حفظ می کند بعد از استفاده از این کرم مو میتوانید آن را رها کرده تاموهایتان به صورت طبیعی خشک شود یا بعد از کرم سشوار بکشید. وقتی مو های خود را کرم زدید به آن دست نزنید فقط اسپری مو بزنید مثلا تافت مخصوص اورآل و یا موس مخصوص و با مشت کردن موهای خود به آن حالت فر بدهید.
نظر سنجی ها نشان میدهند که اصولا خانمها با موی فر در نظر آقایان سکسی تر و جذابتر هستند. بعضی از خانمها بی دلیل نسبت به موی فر خود حساس هستند و مرتب میخواهند به هر قیمتی شده موهایشان را صاف نمایند اما خبر ندارند با موی فر خوشگل تر و دلربا تر هستند. به هرحال لازم به ذکر است بدانید زیباترین شینیونهای امسال به صورت شلوغ و با موی فر درست می شوند و خانمهایی که موی صاف دارند تمایل زیادی در فر کردن موهای خود نشان می دهند و به طور کلی باید بگویم خانمها مژده به شما که امسال موی فر تو هالیوود مد است.

نظر دهید

پاسخ دهید