ساک پیک نیک فیرو کد 475

ساک پیک نیک فیرو کد 475 

قیمت محصول : 51000 تومان

برند : Firo

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.


 

ساک پیک نیک فیرو کد 475

ساک پیک نیک فیرو کد 475

 

 

اگر شما هم جز آن دسته افراد هستید که به رفتن سفرهای هیجان‌انگیز مثل گذران مدتی در طبیعت یا کویر، علاقه دارید و با توجه به شرایط موجود در آن منطقه مجبور هستید مدتی را در آنجا اسکان داشته باشید قطعا باید به همراه خود تجهیزات کاملی را حمل کنید تا در طول مدت سفر بتوانید تمامی احتیاجات خود را برطرف کنید. برای رفتن به یک سفر یا طبیعت‌گردی تجهیزات متفاوتی مثل چادر، کیسه‌خواب، لوازم روشنایی یا چراغ‌قوه، ابزار و لوازم پخت‌وپز نیاز دارید. حمل تک‌تک این وسایل به‌تنهایی کار دشوار و سختی است پس بهتر است از سبد، کیف یا یک ساک برای حمل آن‌ها استفاده کنیم. ساک پیک‌نیک فیرو کد 475 با داشتنم ابعاد بزرگ و ظرفیت زیاد امکان قرار گرفتن وسایل زیادی را دارد. همین باعث شده تا انتخاب افرادی زیادی در مسافرت‌های و گردش باشد.

مشخصات ظاهری

 

 

ساک پیک نیک فیرو کد 475 از جنس پارچه تولید شده و همین باعث شده تا مقاومت خوبی داشته باشند استفاده از این متریال باعث شده تا وزن سبکی هم داشته باشد و وزن آن تنها 700 گرم است. ابعاد کلی این کیف 25، 30 در 56 سانتی‌متر است و این دقیقا یک ابعاد استاندارد برای قرار گرفتن در صندوق عقب ماشین است. وجود محفظه بزرگ بدون تقسیم‌بندی که مانع از قرارگیری وسایل با حجیم می‌شود  از دیگر مزیت‌های این محصول به شمار می‌آید. این محصول به شما این امکان را می‌دهد تا از آن در موارد مختلف نیز استفاده کنید و در صورتی که شما هم فضای زیادی را در ماشین نیاز دارید با قرار دادن این ارگانایزر تا حد زیادی مشکلتان برطرف می‌گردد. در اطراف این محصول 2 دسته برای حمل آسان آن وجود دارد. در صورتی تمایل می‌توانید از این محصول در محیط‌های دیگر همچون کمد نیز استفاده کنید. گاها برای دسترسی بهتر به اشیا یا لباس در کمد نیاز به ارگانایزر داریم که این محصول می‌تواند برای این مواقع هم به ما کمک کند. این مدل مناسب جهت قرار دادن انواع وسایل مسافرت مثل پتو, بالش, وسایل بهداشتی و نظافت, وسایل و اسباب بازی کودک, وسایل پیک نیک و …. است.

ساک پیک نیک فیرو کد 475
ساک پیک نیک فیرو کد 475

کلام آخر

ساک پیک نیک فیرو کد 475 با وجود فضای بزرگ و جادار به شما این اجازه را می‌دهد تا آن را در صندوق عقب ماشین خود قرار دهید و نگرانی بابت قرار دادن اشیا خود در حین مسافرت نداشته باشید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر
ساک پیک نیک فیرو کد 475
ساک پیک نیک فیرو کد 475

 

 

[google]

نظر دهید

پاسخ دهید