روشهای درمان شل شدن و افتادگی پوست بدن

 

به تدریج با گذشت سن پوست بدن شل و افتاده می شود. همچنین به دنبال کاهش وزن و به دنبال حاملگی پوست دچار شلی و افتادگی می شود. از جمله نواحی بدن که این شل شدن و افتادگی بیشتر نمایان میشود پوست شکم و پوست بازوها می باشد. برای درمان شل شدن و افتادگی پوست شکم معمولا عمل جراحی کشیدن پوست شکم انجام می دهند.

همچنین می توان ازدستگاه RF یا رادیو فرکوانسی برای درمان شلی و افتادگی پوست بدن استفاده کرد.
یک تکنولوژی جدید بنام لیزر لیپوساکشن این امکان را فراهم آورده که همزمان با آب کردن چربی های زیر پوست، پوست را سفت ، محکم و کشیده نمود. این دستگاه بویژه برای نواحی مثل بازو که امکان عمل جراحی برای کشیدن پوست در آن وجود ندارد ارزشمند است. این دستگاه لیزر با طول موج 1024 و 1320 نانو متر علاوه بر اب کردن چربی های زیر پوست پوست را سفت و کشیده می کند.

چه فرقی بین عمل لیپو ساکشن معمولی و لیزر لیپو ساکشن وجود دارد؟
در عمل لیپو ساکشن معمولی معمولا از یک لوله ای یه قطر6 تا 10 میلیمتر برای خارج کردن چربی استفاده میکنند. اما در لیزر لیپو ساکشن فقط از یک لوله به قطر 2 میلیمتر استفاده میشود. یعنی لیزر لیپو ساکشن نسبت به لیپو ساکشن معمولی و قدیمی کمتر تهاجمی بوده و به عبارت ساده تر با دردسر بسیار کمتری انجام میشود. همچنین نیازی به ساکشن وجود ندارد.

زیرا چربی ها با لیزر آب شده و توسط بدن جذب میشوند. و از همه مهمتر اینکه علاوه بر کاهش چربی های زیر پوست در لیزر لیپو ساکشن پوست سففتر و محکم تر می شود. در حالی که در لیپو ساکشن معمولی به دنبال خارج کردن چربی زیر پوست ، پوست دچار شلی و افتادگی می شود.

در عمل لیزر لیپو ساکشن نور لیزر توسط یک فییبر نوری به زیر پوست هدایت می شود. به این معنی که یک سوزن مخصوص تو خالی ابتدا درون پوست قرار داده می شود. سپس این فیبر نوری از طریق این سوزن در تماس مستقیم با چربی های زیر پوست قرار میگیرد. و نور لیزر مستقیما روی چربی ها تابانده می شود. همچنین عمل لیزر لیپو ساکشن را برای شکم و کشاله ران نیز می توان انجام داد

نظر دهید

پاسخ دهید