رنگ سبز رنگ اعتماد به نفس

رنگ سبز یکی از رنگ های زیبا و خاص برای انتخاب لباس می باشد. لباس های با رنگ سبز بسیار مناسب فصل تابستان می باشد. این رنگ به شما آرامش و اعتماد بنفس می دهد. لباس های سبز رنگ بهترین انتخاب و گزینه برای فصل گرم تابستان می باشد و به راحتی با رنگ های دیگر ست می شود و شما می توانید یک پوشش زیبا و مناسب را برای خود انتخاب کنید. بهترین سن برای انتخاب و پوشیدن این رنگ لباس، برای خانم ها و آقایان بالای ۳۰ سال است.

سبز را می توانید با لباس های به رنگ‌ سفید، مشکی، سبز، آبی، زرد و قرمز ست کنید. سبز رنگ پرکاربرد و به دردبخوری است به شرط اینکه از ترکیبات صحیح آن استفاده شود. اگر شما از ترکیبات سبزی استفاده کنید که در طبیعت یافت می‌شود مثل خاکی، زیتونی، زمردی و… این امکان را دارید که آن را با هر رنگی ست کنید.

اگر پوست سبزه دارید به سراغ خردلی،خاکی و سبز تیره بروید و اگر پوستی روشن دارید به تیپ خود با افزودن زردهای روشن و سبزهای رنگین کمانی درخشندگی ببخشید. یک مانتوی سبز را با شلوار جین وشال زرد ست کنید. کافیست کیف و کفش زنانه بلوطی یا قهوه ای را به تیپ خود اضافه کنید و آماده ی بیرون رفتن از خانه شوید. از ترکیب رنگ ها نترسید و در عین حال سادگی را حفظ کنید.

بهترین گزینه برای هماهنگی با سبز، طیف‌های رنگی خود سبز است. رنگ سبز یکی از رنگ‌هایی است که تقریبا با تمام رنگ‌ها هماهنگ و مناسب است. رنگ مکمل سبز، قرمز است. بهتر است رنگ سبز با نارنجی و بنفش هماهنگ نشود. مگر این که نارنجی به زرد و بنفش به آبی نزدیک باشد.

رنگ سبز رنگ اعتماد به نفس

رنگ سبز رنگ اعتماد به نفس

رنگ سبز رنگ اعتماد به نفس

رنگ سبز رنگ اعتماد به نفس

نظر دهید

پاسخ دهید