دیزاین‌های جالب و الهام دهنده برای موی تراشیده شده

داشتن یک مدل بسیار کوتاه و تراشیده شده به این معنی نیست که باید استایل زیبای خود را فدا کنید. ایده جدید این است که در واقع ماشین کردن مو می‌تواند بسیار جالب باشد. هر چند که شما احتمالاً وسوسه شده‌اید که همه چیز را مثل قبل نگه دارید و یک مدل موی تراشیده شده کلاسیک را انتخاب کنید اما ما شما را به چالش می‌کشیم تا کمی وارد دنیای مدهای وحشی و خاص شوید و این دیزاین‌های شیک را امتحان کنید. از الگوهای گلدار گرفته تا رنگ موی رنگین کمانی، انتخاب الگویی که با شخصیت شما سازگاری داشته باشد یک راه مطمئن برای به روز کردن مدل موهای تراشیده شده است. آیا احتیاج به کمی الهام گرفتن دارید؟ ما مدل‌های زیبا و الهام بخش را از اینستاگرام برای شما در این مقاله گردآوری کردیم. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

دیزاین چند رنگ

ما بسیار زیاد تحت تاثیر این مدل مو با رنگ‌های زیبا قرار گرفتیم. هنر در این مدل فراتر از حد خودش رفته و این رنگ‌های محو شده مو عالی هستند. هر چند داشتن این استایل مو برای طولانی مدت بیش از حد است اما این روشی جالب برای تغییر ظاهر و خاص کردن کامل استایل شما است.

دیزاین چند رنگ

دیزاین عشق در مو

دادن شکل قلب به موها؟ ایده جالب و زیبایی به نظر می‌رسد. این مدل موی تراشیده شده چند رنگ همه چیز هست به جز معمولی. این دیزاین مو با شکل‌های قلب بسیار زیبا است و رنگ‌های متنوع نیز آن را جالب می‌کند. اگر شما سعی دارید به این روش عشق درون خود را نشان دهید یا تنها به سادگی می‌خواهید ظاهر خود را متحول کنید، این دیزاین انتخاب مناسبی برای شماست.

 

دیزاین گل محو

این دیزاین برای موی تراشیده ظریف، زیبا است که به خوبی شکل داده شده است. خیلی عجیب است که ما به نوعی طرفدار این دیزاین شده‌ایم؟

 

 

دیزاین صاعقه

موهای قسمت بالای سر را بلند نگه داشته‌اید اما می‌خواهید موها را در پایین و اطراف سر تغییر دهید؟ دیزاین صاعقه را برای نیمه پایین مو و تنها در یک طرف در نظر بگیرید تا اینگونه ظاهری تازه به موهای خود بدهید. این دیزاین نیز می‌تواند بسیار الهام بخش باشد.

 

 

دیزاین هزارتو

این دیزاین هزارتو توانایی ما را برای حل کردن معما می‌سنجد. جدای از شوخی، برای چند دقیقه ما سعی کردیم که به مرکز این هزارتو برسیم. اما فراموش نکنید که برای این دیزاین به آرایشگری ماهر و با استعداد احتیاج دارید و بعلاوه درست کردن این دیزاین بسیار زمان بر است.

 

بیشتر بخوانید: انواع مدل کوتاهی مو متناسب با ۵ فرم صورت

نظر دهید

پاسخ دهید