دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

 دانلود دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

اگر میخواهید دیباگ کردن را به صورت حرفه ای یاد بگیرید پیشنهاد میکنم در این دوره شرکت کنید.

آموزش دیباگ کردن کد به صورت حرفه ای
,فراگیری اصول خطایابی در برنامه نویسی
,آشنایی با دستور زبان و قواعد برنامه نویسی
,آموزش جستجوگری حرفه‌ای و معرفی سایت های حل مشکل
,شناسایی انواع خطاهای برنامه نوسی و روش حل هر کدام
,آموزش حل مشکلات برنامه نویسی به ساده‌ترین شکل ممکن

دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

اگر میخواهید دیباگ کردن را به صورت حرفه ای یاد بگیرید پیشنهاد میکنم در این دوره شرکت کنید.

مشخصات فایل

تعداد صفحات 550
حجم 0/288 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی zip

توضیحات کامل

یک بار برای همیشه دیباگ کردن را یاد  بگیرید

اگر برنامه نویس هستید یا تازه برنامه نویسی را شروع کردید حتما با خطاهای برنامه نویسی روبرو شده اید. برای حل این مشکلات یکی همیشه همراه‌مان باشد تا بتوانیم این خطاها را حل کنیم و از دستشون راحت شویم.

حالا فکر کنید کسی نباشد باید چیکار کنیم؟ متاسفانه خیلی از افراد به خاطر عدم حل باگ یا همان خطاهای برنامه نویسی، کلا برنامه نویسی را رها می کنند و بیخیال آن می شوند. بعضی ها هم برای اینکه شخصی این خطاها یا همان باگ را حل کند هزینه های بسیاری پرداخت می کنند.

به جای هزینه دادن برای خطایابی پروژه و حل مشکلات و باگ های پروژه، یک بار برای همیشه دیباگ کردن را یاد بگیرید. در این دوره به شما یاد خواهیم داد اگر در برنامه و پروژه ای که در حال انجام دادن آن هستید به مشکل برخوردید باید چیکار کنید و چطوری مثل آب خوردن آن را حل کنید. (نحوه دیباگ کردن پروژه به صورت حرفه‌ای)

با محصول دیباگر debugger

بصورت مستقل به اشکال زدایی برنامه های خود بپردازید و از سردرگمی های مختلف راحت شوید

آموزش خطایابی پروژه های برنامه نویسی بصورت مستقل

هر زبان برنامه نویسی به مانند تمام زبان ها دارای قواعد و دستور زبان می باشد. همان طور که در زبان فارسی ترتیب و ترکیب واژگان، حرف تعریف، ضمیر و اسم داریم و به آن دستور زبان فارسی گفته می شود در زبان های برنامه نویسی نیز اصولی پابرجاست که اگر رعایت نشوند خطا رخ می دهد. به این خطا ها در زبان های برنامه نویسی، باگ (Bug) گفته می شود.

طبیعتاً به فرآیند پیدا کردن ایرادها و حذف آنها از برنامه هم، دیباگ (Debug) گفته می‌شود. همیشه خطاهای به ظاهر کوچک، مشکلات بزرگی را در برنامه نویسی به بار می آورند. نمونه آن را می توانید در کاوشگر فضایی رباتیک ببینید. در این کاوشگر از یکای پوند-نیرو به جای نیوتون-ثانیه استفاده شده بود و همین اشتباه ساده باعث خسارت 125 میلیون دلاری شد. بهرحال، برنامه نویس خوب کسی نیست که سریع‌ترین کد یا هوشمندانه‌ترین الگوریتم را می‌نویسد، بلکه کسی است که خطرناک‌ترین باگ‌ها را پیش از ایجاد مشکلات بزرگ کشف می‌کند تا از مشکلات زیانبار جلوگیری کند.

بسیاری از افراد هنگام برنامه‌نویسی و یا کار با نرم‌افزارهای گوناگون با خطاها و مشکلاتی مواجه می‌شوند. رفع این خطاها و مشکلات، به دغدغه مهمی برای فرد مبدل می‌شود؛ اما بعضا از راهکار مناسب برای درک چرایی مشکل و رفع آن آگاه نیستند و استفاده نمی‌کنند. دوره آموزش دیباگ کردن پروژه های برنامه نویسی به شما این کمک را می کند که به خطایابی پروژه های برنامه نویسی به صورت مستقل بپردازید.

بدون کمک گرفتن از کسی، خودتان خطایابی کنید

همانطور که در بخش بالا گفتم خیلی از افراد به خاطر روبرو شدن با باگ یا همان خطاهای برنامه نویسی، کلا برنامه نویسی را کنار میگذارند. این مورد را صدها بار با چشم خود دیده ام. آن شخص توانایی حل باگ را نداشته و کلا برنامه نویسی را کنار گذاشته و دیگر سمت برنامه نویسی نیامده است.

یا افراد مختلفی را دیده ام که برای حل یک باگ، هزینه های عجیب غریبی پرداخت کرده اند. حالا فکر کنید در یک پروژه شما 20 30 عدد خطا یا همان باگ داشته باشید باید چیزی بین 10 تا 15 میلیون پرداخت کنید که مبلغ بسیار زیادی است. کلا رفع باگ توسط متخصصین هزینه بر است.

حالا به جای اینکه به کسی وابسته باشید یا هزینه ای پرداخت کنید چرا خودتان دیباگ کردن را یاد نمی‌گیرید؟ یک بار برای همیشه این تخصص را یاد بگیرید و مستقل شوید. حتی می توانید از افراد دیگه هزینه برای دیباگ کردن پروژه هایشان دریافت کنید.

در دوره آموزش دیباگ کردن پروژه برنامه نویسی، به شما انواع خطا را یاد میدهیم. به شما یاد میدهیم چطوری پروژه ها را به ساده ترین شکل ممکن تریس کنید. سایت هایی را معرفی می کنیم که بتوانید از آنها نهایت بهره را ببرید. به شما یاد میدهیم چگونه یک جستجوگر حرفه‌ای برای رفع باگ شوید و ده‌ها مورد دیگر …

آموزش حل مشکلات برنامه نویسی به ساده‌ترین شکل ممکن

[dw-note color="green"]برای اطمینان از کیفیت دوره، 2 جلسه از این دوره را به صورت رایگان برای شما در بخش زیر قرار دادیم که با خیال راحت بتوانید دانلود و از کیفیت عالی این دوره اطمینان پیدا کنید.[/dw-note]


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

دانلود دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

پکیج دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی قابل ویرایش

 دانلود دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

 پکیج دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

 خرید دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

 سایت دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

 بهترین دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

سایت دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

فایل دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی

چگونه دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی را دانلود کنیم ؟  از توضیحات روی لینک دانلود کلیک کنید

آیا دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی کیفیت لازم برای ارائه دارد؟ بله تمام محصولات دارای کیفیت عالی بوده و برای ارائه تنظیم شده اند

آیا دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی قابل ویرایش است؟ بله اکثریت فایل ها قابل ویرایش می باشند

بهترین کیفیت دوره دیباگر Debugger – آموزش حرفه‌ای خطایابی برنامه نویسی را دارد.

پشتیبانی اول پیامک  بعد تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *