جانی کوکا مدیر کالاهای چرمی لویی ویتون می‌شود

لویی ویتون از انتصاب جانی کوکا به عنوان مدیر کالاهای چرمی زنانه خبر داد. به این معنی که مدیر سابق مالبری در کنار نیکلاس گسکیایر بر روی اکسسوری‌های این برند کار خواهند کرد. این یک حرکت مهم برای لویی ویتون بخاطر استخدام و همکاری یک فرد بزرگ در کنار مدیر خلاق فعلی به شمار می‌رود. جانی کوکا که در قسمت طراحی برند مالبری که یک برند انگلیسی است و کیف‌های دستی آن مشهور است فعالیت داشته و پس از 5 سال از این کار استعفا داد. قبل از این، جانی کوکا با فوئبو فیلو (Phoebe Philo) در کمپانی سلین (Céline) و مارک جاکوبز (Marc Jacobs) همکاری کرد و پس از آن به سمت برند لویی ویتون جذب شد.

جانی کوکا مدیر کالاهای چرمی لویی ویتون می‌شود

 

جانی کوکا در یک خبر مطبوعاتی گفت: بازگشت به خانه مد فرانسه، یک تغییر مثبت است. این افتخار بزرگی است که من به تیم‌ نیکلاس گسکیایر در لویی ویتون پیوستم تا کیف‌های دستی بیشتری را برای خانم‌ها طراحی کنیم. برای من یک تغییر مثبتی است و من به اندازه کافی خوش شانس هستم که می‌توانم آن شور و شوق قبل را دوباره تجربه کنم و اصول کار با چرم را در انییر (Asnières) بیاموزم. این یک فصل جدید از ماجراجویی خلاقانه من در یک کارگاه فوق العاده مدرنیته و با ارزش است.

فعالیت جانی کوکا از هفته آینده در روز سه شنبه 2 ژوئن آغاز می‌شود. جایی که وی تخصص و خلاقیتش را در بخش کالاهای چرمی با همکاری نیکلاس گسکیایر که از نوامبر 2013 مدیر خلاق این برند بوده است توسعه می‌دهد. گسکیایر گفت: من مشتاقانه همکاری با جانی را در دنیای الهام بخش لویی ویتون قبول می‌کنم و بسیار خوشحالم که او در این سفر به من ملحق شده است.  

بیشتر بخوانید: خبرهای هیجان‌انگیز برای طرفداران کیف‌های لویی ویتون

نظر دهید

پاسخ دهید