تیشرت‌های یک شکل “مارک زاکربرگ” مدیر عامل فیسبوک

تنها یک چیز در مورد مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg) وجود دارد که از زمانی که فیسبوک را راه‌اندازی کرده و تبدیل به جوان‌ترین بیلیونر جهان شده تغییر نکرده است، و آن تیشرت‌های مردانه خاکستری رنگی است که هر روز می‌پوشد.

مدیرعامل فیسبوک یک عکس از کمد لباس‌هایش به اشتراک گذاشت که در آن نشان می‌دهد که او هر روزه بعد از رهایی از وظایف پدرانه خود برای رفتن به محل کار خود تنها دو نوع تیشرت دارد که آن‌ها را می‌پوشد. لباس مطلوب و مورد علاقه او شاید یکنواخت و کسل‌کننده به نظر برسد اما او برای انتخاب تیشرت‌های یکسان هر روزه‌اش دلیل منطقی دارد. او ادعا می‌کند که پوشیدن لباس‌های یک شکل این امکان را به او می‌دهد که انرژی‌اش را بر روی کارهای مهمتری متمرکز کند.

در پرسش و پاسخ عمومی که سال 2014 برای اولین بار برگزار شد، زاکربرگ جوان در آن موقع 31 سال داشت در جواب یکی از حضار که پرسید چرا هیچ موقع لباس‌هایش تغییر نمی‌کند گفت: “من می خواهم زندگی‌ام را بی‌حاشیه جلو ببرم، به همین دلیل سعی می‌کنم کمترین تصمیم‌ها را بگیریم، حتی درباره پوشیدن لباس هر روزه تا بتوانم خدماتم را به بهترین نحو ارائه دهم. من خوش‌اقبال بوده‌ام که در این موقعیت قرار گرفته‌ام تا هر روز که از خواب بیدار می‌شوم تا بیشتر از یک بیلیون انسان کمک کنم. و فکر می‌کنم کارم را به نحو احسنت انجام نخواهم داد وقتی وقت و انرژی‌ام را صرف چنین کارهایی می‌کنم و کارهای مهمتری در زندگی دارم.”

تیشرت‌های یک شکل “مارک زاکربرگ” مدیر عامل فیسبوک

نظر دهید

پاسخ دهید