تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

 دانلود تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات , بهترین کیفیت تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

دسته بندی سایر گروه های فنی مهندسی
فرمت فایل doc
حجم فایل 163 کیلو بایت
تعداد صفحات 162
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

صنایع پوششی و خرده فروشی : رقابت جهانی

1-3- مقدمه

ATMA و NIFT سازمانهایی كه حمایت مالی این سمینار را بر عهده داشتند، در بروشور خود، به سناریویی كه صنایع پوشاك و نساجی هند احتمالاً در هزارة بعدی با آن روبرو می شوند، اشاره كرده اند. آماده سازی صنایع پوشاك و نساجی هند برای هزارة بعدی ، موضوع اصلی این سمینار است. این بروشور با توصیف سناریوی احتمالی كه صنایع پوشاك و نساجی هند با آن روبرو خواهند شد، اظهار می كند كه :

هزارة بعدی ، برای صنایع پوشاك و نساجی یك رقابت شدید جهانی را نوید می دهد. رقابت قریب الوقوع پیش از این سایه فكنی كرده است و بخت و اقبال قدرها در صنعت نساجی را تحت تأثیر قرار داده است.

موضوع مورد بحث در این سمینار، وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات است. با این وجود، تمایل داریم توجه بیشتر را بر صنایع پوششی و خرده فروشی معطوف داریم تا بر منسوجات. این بدین دلیل است كه بخشهای پوشاك و خرده فروشی فی نفسه، ارزش بیشتری به زنجیرة عرضة نساجی می افزایند، و نیز بدلیل اینكه این بخشها گرایشهای بازار را هدایت می كنند. دوم اینكه تمایل داریم توجه خود را بر جهان متمركز كنیم تا صرفاً بر هند، چرا كه صنعت هند بر مبنای صادرات هدایت می شود و نیاز به درك درست سناریوی جهانی دارد و نیز بدین جهت كه پیشرفت ها در هند مهمترین روال كار جهانی را دنبال خواهند كرد.

مصرف كنندگان نهایی در تمام دنیا، دیگر پارچه ها را به عنوان یك محصول خریداری نمی كنند. صنعت نساجی هند نیز باید بداند كه محصولات به سرعت در حال از دست دادن ماهیت خود به عنوان محصولات مصرفی هستند. آنها به طور روز افزون تبدیل به محصولات صنعتی می شوند كه هدف آنها صنایع پوشاك است و باید نیازهای این صنایع را برآورده سازند. بنابراین ، درك ماهیت رقابتی كه صنایع پوشاك در سالهای نزدیك با آن مواجه خواهند شد و ایجاد راهبردهایی مطابق با آن، برای مدیریت صنعت نساجی حائز اهمیت است. هدف این مقاله ایجاد پیش زمینه ایست كه به مدیریت عالی رتبة هر دو صنعت كمك می كند در مورد موضع استراتژیك خود جهت رویارویی با رقابت شدید، تصمیم گیری كنند. در بخش 2-3 ، در خصوص ماهیت رقابتی كه صنایع پوشاك و نساجی در سالهای نزدیك با آن روبرو خواهند بود، بحث می كنیم. مشخصات مهمی كه موضع استراتژیك این صنایع باید در بر داشته باشد، موضوع بحث بخش 3-3 است.

2-3- ماهیت رقابت در صنایع پوشاك و نساجی

1-2-3- جابجایی قدرت خریدار در صنعت پوشاك

جهت درك ماهیت رقابت، باید قدرت چانه زنی خریداران را دریابیم، چرا كه عنصر مهمی است كه به ماهیت رقابت، شكل می دهد. در سطح جهانی ، قدرت خریدار، از عاملان توزیع به خرده فروش ها و كانال آفرین های امروزی ، انتقال یافته است.

كانال آفرین ها ، آن دسته از سازمانهایی هستند كه با مصرف كنندگان سر و كار دارند، مارك هایی را كه مصرف كننده توسط آن شناسایی می كند را در اختیار دارند، و الزاماً

دانلود تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

پکیج تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

آپلود عکس
تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات قابل ویرایش

 دانلود تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

 پکیج تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

 خرید تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

 سایت تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

 بهترین تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

سایت تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

فایل تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات

چگونه تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات را دانلود کنیم ؟  از توضیحات روی لینک دانلود کلیک کنید

آیا تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات کیفیت لازم برای ارائه دارد؟ بله تمام محصولات دارای کیفیت عالی بوده و برای ارائه تنظیم شده اند

آیا تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات قابل ویرایش است؟ بله اکثریت فایل ها قابل ویرایش می باشند

بهترین کیفیت تحقیق درباره وابستگی متقابل صنایع پوششی و منسوجات را دارد.

پشتیبانی اول پیامک  بعد تلگرام ودر نهایت تماس به صورت فوری جوابگو هستیم 09214087336  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *