بیش از 30 دیزاین خارق‌العاده برای کاشت ناخن کوتاه

هر روز کاشت ناخنِ کوتاه محبوب و محبوب‌تر می‌شود و هنگامی که به محبوبیت رو به پیشرفت کاشت ناخن کوتاه فکر می‌کنید، به آسانی می‌توانید به علت آن پی ببرید. بعضی از خانم‌ها اینگونه فکر می‌کنند که: «چون بیشتر خانم‌ها دنبال کاشت ناخن بلند هستند، من می‌توانم کاشت ناخن کوتاه انتخاب کنم؟». در واقع کاشت ناخن کوتاه انتخابی بی‌نقص برای آنهایی است که می‌خواهند در عین داشتن ناخن‌هایی با اندازه معقول، ناخن‌هایی فریبنده نیز داشته باشند. به همین دلیل است که امروز می‌خواهیم به دلایلی بپردازیم که چرا شما باید کاشت ناخن کوتاه را امتحان کنید و هم تعدادی دیزاین ناخن را با شما به اشتراک بگذاریم که می‌توانید زمانی که تصمیم گرفتید کاشت ناخن بلند را کنار بگذارید از آنها استفاده کنید. 

در این مقاله می‌خوانیم:

 1. ناخن بلند برای کاشت بهتر است یا کوتاه؟
 2. دیزاین فرنچ برای کاشت ناخن کوتاه
 3. دیزاین آمبره شیک و دلبر 
 4. دیزاین شیک و طبیعی برای کاشت ناخن کوتاه
 5. دیزاین براق معرکه برای کاشت ناخن کوتاه
 6. دیزاین لاکچری با سنگ
 7. دیزاین با گل‌های زیبا
 8. دیزاین عالی با آمبره براق
 9. دیزاین هندسی به‌روز برای کاشت ناخن کوتاه
 10. دیزاین مات 
 11. لاک ناخن تک رنگ و ساده 
 12. طراحی متفاوت ناخن با فضای خالی
 13. چه کسانی می‌توانند کاشت ناخن‌ کوتاه انجام دهند؟

هر چند که انتخاب اندازه ناخن بستگی به سبک زندگیتان دارد اما کاشت ناخن کوتاه فواید زیادی دارد. اولاً اینکه طول ناخن‌هایتان معقول خواهد بود. دوماً می‌توانید با این مدل ناخن‌، رنگ‌ها، الگوهای جدیدی را امتحان کنید. همچنین فراموش نکنید که هنگامی که از کاشت ناخن صحبت می‌کنیم، کوتاه کلمه‌ای کاملاً نسبی است. به معنای دیگر، اگر شما به دنبال داشتن احساس رضایت از ناخن‌هایی زیبا و حس راحتی به دلیل داشتن ناخن‌هایی با اندازه متوسط هستید، پس کاشت ناخن کوتاه مناسب شماست.

البته که طراحی فرنچ شیک است و به همین دلیل ما این مقاله را با این طراحی‌ شروع می‌کنیم. در صورتی که کاشت ناخن کوتاه را ترجیح می‌دهید که طبیعی به نظر برسد هیچ انتخابی بهتر از مانیکور فرنچ، شیک و به روز نیست. نکته مهم این است که شما فقط به رنگ سفید محدود نیستید بلکه می‌توانید از هر رنگی که دوست دارید برای ترکیب کردن با فرنچ ناخن‌هایتان استفاده کنید.

دیزاین فرنچ برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین فرنچ برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین فرنچ برای کاشت ناخن کوتاه

این مجموعه از طراحی‌ برای آنهایی است که برای کاشت ناخن کوتاه با طراحی ملایم ارزش بیشتری قائل هستند. مسئله این است که دیزاین آمبره الگوهای بسیار زیادی دارد اما همیشه الگوی زیبا بهترین انتخاب هستند. نگاهی به تغییر رنگ ملایم در این دیزاین‌ها بیاندازید و به طور قطع حداقل شیفته یکی از این دیزاین‌های بی‌نقص خواهید شد.

دیزاین شیک و دلبر آمبره

دیزاین شیک و دلبر آمبره

دیزاین شیک و دلبر آمبره

بسیاری از خانم‌ها کاشت ناخن طبیعی و کوتاه را دوست دارند و دلیل آن کاملاً واضح است. واقعیت این است که رنگ‌های خنثی جزء آن دسته از رنگ‌هایی هستند که با هر لباسی همخوانی دارند و بدون شک این مزیتی بزرگ است. بعلاوه شما به راحتی می‌تواند طبیعی‌ترین دیزاین ناخن را با به کار بردن کمی سنگ جذاب‌تر کنید، بدون اینکه طبیعی بودن آن را خراب کنید.

دیزاین شیک و طبیعی برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین شیک و طبیعی برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین شیک و طبیعی برای کاشت ناخن کوتاه

 بیشتر بخوانید: 27 طرح داغ مانیکور فرانسوی (به همراه ایده‌های جدید) 

هنگامی که درخشندگی را به ناخن‌هایتان اضافه می‌کنید، در واقع مانیکورتان را به سطح بالایی از زیبایی می‌رسانید. مزیت این طراحی این است که احتیاجی نیست براق بودن ناخن را تا گوشه‌ها ادامه دهید، تنها با رگه‌ای از درخشندگی کارتان را انجام داده و ظاهری شیک و زیبا به ناخن‌هایتان بدهید.

طراحی براق معرکه برای کاشت ناخن کوتاه

طراحی براق معرکه برای کاشت ناخن کوتاه

طراحی براق معرکه برای کاشت ناخن کوتاه

اغلب اوقات خانم‌ها تصور می‌کنند که ناخن کوتاه ظرفیت کمتری برای تجربه کردن طراحی‌های مختلف دارد. هر چند که ما به این تصور شک داریم. به نظر ما همه آن چیزی که برای داشتن ناخن‌های زیبا و بی‌نقص نیاز دارید، ایده مناسب است نه ناخن بلند. بنابراین تنها طراحی با سنگ می‌تواند مانیکور ناخنتان را خاص و منحصر به فرد کند.

دیزاین لاکچری با سنگ

دیزاین لاکچری با سنگ

دیزاین لاکچری با سنگ

اگر شما به دنبال ایده‌های زیبا برای کاشت ناخن کوتاه هستید، ما ایده‌‌های خاص برایتان داریم. نکته این است که چیزی زیباتر از گل وجود ندارد و همه خانم‌ها هم این نکته را می‌دانند. هر چند، هنگامی که الگوهای گلدار بیش از حد خسته کننده می‌شوند، وقت آن می‌رسد که دیزاین گلدار جدیدی را امتحان کنید. 

دیزاین با گل‌های زیبا

دیزاین با گل‌های زیبا

دیزاین با گل‌های زیبا

هیچ چیز زیباتر از ایده‌های ساده برای طراحی ناخن نیست که معمولاً نتیجه آن مانیکوری چشمگیر می‌شود. اضافه کردن درخشندگی همیشه انتخاب موفقی بوده است اما درخشندگی که به آرامی کم می‌شود فارغ از زمینه آن حیرت‌آور است.

دیزاین عالی با آمبره براق

دیزاین عالی با آمبره براق

دیزاین عالی با آمبره براق

این روزها مثال‌های بی‌شماری برای دیزاین هندسی ناخن در دسترس است. باز هم هدف ما این است که بهترین و مناسب‌ترین آنها را برای کاشت ناخن‌ کوتاه برایتان گردآوری کنیم. براق یا جسورانه، شلوغ یا ساده، حتی رنگی هم که به آن علاقه دارید مهم نیست، همیشه مثال‌های خیره کننده برای امتحان کردن وجود دارد!

دیزاین هندسی به‌روز برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین هندسی به‌روز برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین هندسی به‌روز برای کاشت ناخن کوتاه

لاک ناخن مات به ما کمک می‌کند تا همه رنگ‌ها را ملایم‌تر و زنانه‌تر ببینیم. حتی براق‌ترین رنگ‌ها هم هنگامی که نسخه مات آنها را انتخاب می‌کنید، خالص‌تر و شیک‌‌تر می‌شوند. رنگی که انتخاب می‌کنید چه صورتی زیبای الهام بخش باشد و چه دیزاین مارینِ به روز (که با نقاط آبی حاصل از فشار براش طراحی شده است)، شما قطعاً شیفته این دیزاین زیبا می‌شوید. علاوه بر آن لاک مشکی وقتی مات باشد متفاوت‌تر به نظر می‌رسد!

دیزاین مات برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین مات برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین مات برای کاشت ناخن کوتاه

سادگی همیشه برنده است. گاهی خطوط دقیق، شکل عالی ناخن و لاکی که خوب زده شده همه آن چیزی است که نیاز دارید تا بی‌نقص به نظر برسید. همانطور که طراحی با الگوهای خلاقانه را دوست داریم، باید تایید کنیم که هیچ چیز بهتر از یک لاک ناخن یک رنگ که به خوبی زده شده نیست. شما می‌توانید با انتخاب رنگ قرمز در مرکز توجه قرار بگیرید. همچنین شما شیفته آن رنگ خاکستری روشنی می‌شوید که ناخن‌های مرتب‌تان را برجسته‌تر نشان می‌دهد. آخرین نکته اما نه مهمترینِ نکته این است که لاک ناخن بسیار تیره مغناطیسی را از دست ندهید که این روزها طوفان به پا کرده است.

لاک ناخن تک رنگ و ساده برای کاشت ناخن کوتاه

لاک ناخن تک رنگ و ساده برای کاشت ناخن کوتاه

لاک ناخن تک رنگ و ساده برای کاشت ناخن کوتاه

دیزاین ناخن با فضای خالی الگوهایی منحصر بفرد برای امتحان کردن هستند و همینطور راهی عالی برای اینکه انفجار خلاقیت درونتان را به رخ دیگران بکشید. لایه اصلی روی ناخن را نود یا اغلب بی‌رنگ نگه دارید تا ظاهری زیبا با رنگ‌های روشن به وجود آورید و در عین حال تعادل را برای سایه‌های تیره‌تر ایجاد کنید. شما می‌توانید هر لاکی را از براق و شفاف گرفته تا آبی روشن دریایی با خطوط طلایی براق و حتی دیزاینی نقطه‌ای با رنگ‌های طوسی تیره و سبز را بر روی زمینه نود امتحان کنید. همانظور که می‌بینید، این ایده‌ها برای ناخن‌های کوتاه شگفت‌انگیز هستند. 

دیزاین متفاوت ناخن با فضای خالی

دیزاین متفاوت ناخن با فضای خالی

دیزاین متفاوت ناخن با فضای خالی

حالا که شما همه چیز را در مورد دیزاین‌های به‌روز می‌دانید، لازم است بدانید که چرا نیاز به کاشت ناخن کوتاه دارید. بنابراین اجازه دهید اینطور شروع کنیم:

 • اول از همه، اگر ناخن‌هایتان ضعیف و شکننده است، کاشت ناخن مطمئناً همان چیزی است که نیاز دارید.
 • ناخن‌های کوتاه شانس کمتری برای شکستن دارند و از آنجایی که درد شکستن ناخن بیشتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد، این مسئله اهمیت زیادی دارد.
 • با ناخن‌های کوتاه دیگر بستن یا باز کردن زیپ و دکمه مسئله‌ای نگران کننده نخواهد بود.
 • این روزها ما اکثر وقتمان را مشغول پیام فرستادن هستیم اما با ناخن‌های بلند اینکار ممکن است برایتان سخت باشد. هر چند با کاشت ناخن کوتاه شما دیگر مشکلی برای نوشتن پیام نخواهید داشت.
 • بعضی خانم‌ها به داشتن آرایشی بی‌نقص اهمیت می‌دهند اما موفق شدن در این امر با ناخن‌های بیش از حد بلند اصلاً کار راحتی نیست. گرچه با ناخن‌های کوتاه دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت.
 • آنهایی که از لنز طبی یا رنگی برای چشمشان استفاده می‌کنند می‌دانند اگر هنگام گذاشتن لنز ناخن در چشم برود، چقدر دردناک خواهد بود. خب حالا دیگر با ناخن کوتاه لازم نیست نگران این مسئله باشید.
 • آخرین نکته اما نه مهمترینِ نکته این است که اگر ناخن‌های کوتاه داشته باشید، خیلی طراحی‌های جالب برای امتحان کردن وجود دارد که همین الان این مسئله را در این مقاله به شما ثابت کردیم.

در واقع گاهی کاشت ناخن کوتاه کم اهمیت می‌شود. به همین دلیل است که امروز ما به شما ثابت کردیم که نه تنها داشتن ناخن کوتاه فواید بسیار زیادی دارد بلکه انبوهی از طراحی و دیزاین‌هایی وجود دارد که می‌توانید آنها را با ناخن کوتاه امتحان کنید. 

بیشتر بخوانید: بیش از 30 مدل مانیکور برای ناخن‌های بیضی و مربع شکل

نظر دهید

پاسخ دهید