آماده کردن حمام گل در خانه

آماده کردن حمام گل در خانهآماده کردن حمام گل در خانه

حمام گل به زیبایی و لطافت پوست به همراه رایحه های دلپذیر برای باز کردن منافذ پوست کمک می کند. حمام گل متشکل از گل هایی مثل گل رز قرمز و سفید، یاسمن ،زنبق،  و michelia… بوی قوی این گل ها تجربه جدید را درحمام به ذهن و بدن شما خواهد داد. بو قوی این گل ها در حمام باعث ریلکس شدن شما و آرامش می شود.
به مدت 15 دقیقه خود را با آب ولرم بشورید قبل از آن باید برگ های گل را در آفتاب به مدت 3 تا 4 ساعت بگذارید تا پژمرده شوند. سپس آنها را در وان آب گرم و یا کاسه  قرار دهید.
یکی دیگر ازروش ها  سرکه است برای آماده سازی حمام ظرفی استریل را با گل های تازه پرپر شده پر کنید و به ان رزماری،بادرنجبونه،برگ ژرمانیم، اسطوخودوس را به آن اضافه کنید و سپس سرکه را به آنها اضافه کنید. و در شیشه در بسته بریزید و تکان دهید و به مدت 10 روز آن شیشه را تکان دهید و در آفتاب بگذارید پس از 10 روز آب مقطری بدست می آید که می توانید از آن در حمام استفاده کنید. محلولی جالب برای خنک کردن پوست،‌تمیزکردن به همراهی عطری خاص در روز های گرم تابستان .
همچنین حمام روغن زیتون که یک مخلوط سالم است.اسطوخودوس، گل جعفری، و pansies را در یک شیشه قرار دهید ، کپسول ویتامین را سوراخ کنید و به آنها اضافه کنید و روغن زیتون گرم شده را به آنها اضافه کنیدو در شیشه در بسته به مدت 2 هفته در آفتاب قرار دهید. این محلول به رطوبت پوست شما کمک می کند.
تهیه و ترجمه اختصاصی:Be3t.ir

نظر دهید

پاسخ دهید