آرایش مخصوص پوست گندمی و چشم های مشکی

آرایش مخصوص پوست گندمی و چشم های مشکی

پوستهای گندمی یا زرد رنگ /چشمهای سیاه

1-از ضد آفتابهای رنگی که به پوست شما کمی رنگ صورتی را اضافه می کند استفاده کرده وپس از جذب کامل آن بر پوست از کرم پودر ویا در صورت داشتن پوست چرب از کمی پنکیک هماهنگ رنگ پوستتان زده وصورت را برای آرایش آماده کنید.

2-با این رنگ پوست سایه های طلایی وبژبیشتر هماهنگی خواهند داشت پس بهتر است علاوه بر سایه هایی که با هر رنگ لباس هماهنگ کرده واستفاده می کنید، با لباس مشکی وسفید از این گروه رنگها استفاده نمایید به طوری که از سایه ی کرم روشن برای زیر ساخت سایه ها زده ودر ادامه از بالا به پایین رنگهای تیره تر این گروه را انتخاب کنید و به ترتیب وبدون مرز وفاصله آنها را به شکل مد بزنید  ودر پایان با برس سایه تنها یک بار لایه ای از رنگ طلایی را بر روی همه ی سایه ها بکشید.

3-در مورد رنگ پوست گندمی خط چشم مشکی وسیاه زیباتر از خط چشم دودی وکبودی رنگ خودش را نشان می دهد بنابر این برای جذابیت بیشتر چشمها با این رنگ پوست خط چشمی مشکی در زیر وپشت چشمها  طوری بکشید که خط پشت چشمها کمی از زیر چشم پهن تر بوده ودر انتها نیز کمی ادامه دار باشد تا حالتی زیباتر به چشمها داده شود.در مورد چشمهای درشت تنها مژه های پلک بالا ودر مورد چشمهای متوسط ویا ریزتر هم مژه های پلک بالایی وهم پلک پایینی ریمل زده شوند.

4- برای چشمان درشت حتما ازمداد مشکی وبرای چشمهای ریز ومتوسط از مداد سفید داخل چشمها کشیده شود.

5-علاوه بر اینکه بهتر است رنگ رژ لب هماهنگ با رنگ لباس زده شود اما به طور کلی برای این نوع پوست با رنگ چشم سیاه بهتر است از رژ لبهای صورتی مات یا به اصطلاح کالباسی وکمرنگ ویا رنگهای بژ وکرم براق استفاده استفاده نماییدکه این رنگها با لباس سفید ومشکی بسیار زیبا وشیک خواهد بود.

6-رژ گونه ها نیز هماهنگ رژ لب انتخاب شده واز گروه کرم شکلاتی وقهوه ای کمرنگ به شکل اشک با توجه به ترکیب صورت که اگر کشیده است به سمت دو طرف صورت واگر فرم صورت گرد است به سمت بالا زده شود

نظر دهید

پاسخ دهید